Розсадник

Розсадник декоративних рослин “ЕКО-КРАЇНА” в Донецькій області, діючий більше 20 років, розташований на площі понад 20 га, давно зарекомендував себе як постачальник якісних саджанців: як для садівників-любителів, так і для ландшафтних дизайнерів, а також підприємств і організацій, для яких важливі якісні благоустрій та озеленення.

Перейти в интернет-магазин “ЕКО-КРАЇНА”

Розсадник декоративних рослин “ЕКО-КРАЇНА” – не просто розплідник саджанців, а комплексне підприємство – особисто висажуємо рослини, вирощуємо їх згідно всіх норм, здійснюємо гарантійний догляд, надаємо послуги ландшафтного дизайну.

Асортимент нашого розсадника налічує більше 2500 сортів різних культур. Ми пропонує саджанці високої якості (плодові дерева і чагарники, крупноміри – плодові і хвойні), а також різноманітний супутній товар.

ЕКО-КРАЇНА – це сімейний розплідник, в рослини якого кожен з нас особисто вкладає часточку своєї душі. Всі наші фахівці мають відповідну професійну підготовку, завдяки чому наші саджанці відмінно доглянуті на будь-якому етапі свого розвитку.

Пропонуємо плодові, листяні і хвойні дерева і чагарники, багаторічні рослини для прикраси вашої ділянки. Декоративні рослини розплідника порадують вас своєю красою, а плодові – принесуть багатий урожай вже до кінця літа або восени.

Місія розплідника “ЕКО-КРАЇНА” – поділитися нашою любов’ю до рослин, створюючи гармонію і благополуччя.

Висококваліфіковані менеджери розплідника ЕКО-КРАЇНА з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання, і стануть надійними провідниками у світ високоякісного посадкового матеріалу.

Розсадник ЕКО-КРАЇНА – Ваш гід в світі рослин!