Рослини
Меню
Вхід / Реєстрація Авторизуйтесь будь ласка

Пізнавальна зустріч зі студентами Великоанадольського Лісотехнічного Коледжу.

Сьогодні 21 вересня відбулась зустріч студентів фахового коледжу спеціальності «Садово-паркове господарство» з Чурілов Владислав, провідним фахівцем у сфері ландшафтного дизайну, співвласником розсадника декоративних рослин, головою правління Розсадник рослин Еко-Країна.
В теоретичній частині Владислав виступив перед майбутніми фахівцями та розповів про історію становлення розсаднику, ландшафтні проєкти по всій території Україні від «ЕКО-КРАЇНА». Звернув увагу на можливість та запросив студентів для проходження виробничої практики на своєму підприємстві.
В практичній частині був проведений майстер-клас на тему «Принципи підбору декоративних рослин для створення ландшафтних композицій». Студентам була надана можливість самостійно обрати декоративні рослини та створити ландшафтну композицію біля стели «Я люблю ВАЛК». Були висаджені Туя західна Smaragd, Ялівець віргінський Grey Owl, Спірея японська Macrophylla, Goldflame, Froebelii.
Дякуємо Владиславу за цікаву, пізнавальну зустріч та наданий посадковий матеріал (туї, ялівці, катальпи, сакури, декоративні яблуні, спіреї) від розсаднику декоративних рослин «ЕКО-КРАЇНА».

Коментарів немає

Додати коментар
Кошик