Вас вітає “ЕКО-КРАЇНА”: давайте познайомимось…

Розсадник декоративних рослин “ЕКО-КРАЇНА” – не просто розплідник саджанців, а комплексне підприємство – особисто висажуємо рослини, вирощуємо їх згідно всіх норм, здійснюємо гарантійний догляд, надаємо послуги ландшафтного дизайну.

Асортимент нашого розсадника налічує більше 2500 сортів різних культур. Ми пропонує саджанці високої якості (плодові дерева і чагарники, крупноміри – плодові і хвойні), а також різноманітний супутній товар.

ЕКО-КРАЇНА – це сімейний розплідник, в рослини якого кожен з нас особисто вкладає часточку своєї душі. Всі наші фахівці мають відповідну професійну підготовку, завдяки чому наші саджанці відмінно доглянуті на будь-якому етапі свого розвитку.

Пропонуємо плодові, листяні і хвойні дерева і чагарники, багаторічні рослини для прикраси вашої ділянки. Декоративні рослини розплідника порадують вас своєю красою, а плодові – принесуть багатий урожай вже до кінця літа або восени.

Висококваліфіковані менеджери розплідника ЕКО-КРАЇНА з задоволенням дадуть відповідь на всі Ваші питання, і стануть надійними провідниками у світ високоякісного посадкового матеріалу.

Зворотній зв’язок

    Залишити відгук

    Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *