Рослини
Меню
Вхід / Реєстрація Авторизуйтесь будь ласка

Доставка і повернення

Доставка замовлень здійснюється транспортними компаніями Нова Пошта, Нічний Експрес в залежності від габаритів замовлення. Ми завжди намагаємося допомогти з правильним вибором служби доставки, щоб заощадити Ваші кошти і час.

Доставка через Нову Пошту

Нова Пошта – найпопулярніший спосіб доставки, зважаючи на велику кількість відділень служби, які є навіть у найменших населених пунктах.

Переваги:

  • великий вибір відділень;
  • швидкість доставки як правило становить не більше 2-3 днів;
  • наявність зручного додатку для відстеження Ваших відправлень.

Недоліки:

  • при замовленні габаритних вантажів, вартість доставки не виправдана, і в окремих випадках може перевищувати вартість замовлення;
  • обмеження по вазі і висоті посилки (наприклад, на відділення до 30 кг посилки вище 1,5 м не приймаються).

Доставка через Нічний Експрес

Цей варіант підходить тільки в тому випадку, якщо Вам потрібно доставити щось габаритне, з розумною вартістю доставки і не дуже терміново. Як правило, Нічним Експресом пересилаються рослини з грудкою землі, які мають велику висоту і обсяг. Такі саджанці не такі примхливі до переїздів і можуть бути в дорозі більше тижня.

Переваги:

  • можлива пересилка габаритних рослин;
  • досить низька ціна доставки;
  • можливість дозамовити доставку кур’єром (обговорюється замовником безпосередньо з представником компанії Нічний Експрес).

Недоліки:

  • наявність відділень тільки в великих населених пунктах;
  • терміни доставки нерідко перевищують 5-7 днів.

Для оптових покупців можлива відправка саджанців попутним авто. Вартість доставки розраховується тільки індивідуально.

Для Вашої зручності ми надаємо кілька варіантів оплати товарів в розпліднику ЕКО-КРАЇНА:

На розрахунковий рахунок: рахунок на сплату виставляє менеджер після підтвердження наявності рослин, вказаних в замовленні.

На розрахунковий рахунок: рахунок на сплату виставляє менеджер після підтвердження наявності рослин, вказаних в замовленні.

На картку Приват24: після підтвердження замовлення, видаються реквізити, на яку картку й скільки сплачувати.

Післяплата при отриманні в відділені служби доставки чи вантажних перевезень.

За запитом будь-який документальний супровід: рахунок-фактура, договір, акт прийому передачі, накладні, карантинні сертифікати та багато інших документів по Вашим потребам.

Політика повернення та відшкодування.

Увага! Отримана вами рослина може відрізнятися від фото рослини, яку ви бачите на сайті. Саджанці мають різний вигляд у різні сезони, а також регулярно проходять формуючу стрижку і т.д. Тому, якщо вам важливий вигляд саджанця в даний момент, просіть менеджера вислати фото саджанця перед відправкою.

При способі сплати “післяплата” ви маєте змогу при отриманні перевірити стан та упакування замовлення в офісі компанії- перевізника. У разі якщо вас не влаштовує стан замовлення або комплетність ви можете відмовитись від отримання (повернути замовлення). Не потрібно перепаковувати замовлення. Ви не сплачуєте жодних додаткових комісій нам або компанії-перевізнику за повернення замовлення при відмові. Ви не сплачуєте ні вартість доставки замовлення вам, ні вартість повернення замовлення до нас, у разі відмови.  

 Для відміни замовлення після сплати зв’яжіться з нами якнайшвидше. Якщо замовлення ще не відправлено, ми повернемо кошти в найкоротші терміни. Якщо ваше замовлення вже відправлено, але ще не отримано, ми повернемо кошти, за виключенням вартості транспортних та повязаних послуг, після того, як отримаємо надіслані товари назад в непошкодженому та товарному вигляді.  

 Строки повернення або відшкодування складають до 20 днів: 5-7 робочих днів доставка початкового замовлення, до 5и робочих днів зберігання, до 5-7 робочих днів зворотня доставка, до 3х робочих днів – рішення, щодо повернення/відшкодування.

!!!Особливі умови доставки рослин “Еко Країна”!!!

Щоб наші рослинки доїхали до вас у чудовому стані та радували вас і надалі – рослинам потрібне додаткове пакування.

При замовленні рослин з відкритим коренем вартістю від 250 грн ми даруємо вам безкоштовне пакування.

При замовленні рослин з відкритим корнем вартістю до 250 грн додатково додається 30 грн за пакування.

Якщо рослина у контейнері – їй потрібна додаткова обрешітка, яку ми робимо самостійно, але беремо кошти за витрачені матеріали. Тому при оформленні замовлення до вартості додається 50 грн за обрешітку.

Рослинам з комом землі потрібно ще більше догляду та місця, тому наш менеджер розрахує доставку і вартість пакування таким рослинам окремо, в залежності від виду і розміру рослин.

Якщо у одному замовленні ви обрали різні типи кореневих систем – наш менеджер також розрахує доставку і вартість пакування таких рослин індивідуально, в залежності від виду і розміру рослин.

Якщо ви відвідаєте нас самостійно та приїдете у Колонщину в садовий цент “Еко Країна” – ми з радістю допоможемо вам зробити свій вибір та упакуємо вам рослинки без додаткової вартості за пакування.

Кошик