Послуги

Наша компанія здійснює повний комплекс послуг з благоустрою та озеленення приватних, міських та позаміських територій всіх видів і стилів. Ми створюємо і реалізуємо проекти будь-якої складності.

Вам не будуть потрібні інші підрядники – ми виконаємо весь комплекс необхідних робіт по посадці і догляду з урахуванням унікальних особливостей садово-паркової зони та побажань замовника. Фахівці розплідника також забезпечать професійний догляд за Вашою ділянкою, щоб вона радувала Вас довгі роки.

Ландшафтний дизайн

Розсадник ЕКО-КРАЇНА має власний штат професійних співробітників, що дозволяє надавати в повному обсязі і якісно послуги з ландшафтного дизайну та проектування міських і приватних об’єктів. Для вашої зручності всі етапи робіт узгоджуються і обговорюються.

Послуги з благоустрою й озеленення

На торговій площадці розплідника знаходяться понад 1000 сортів посадкового матеріалу високої якості, якого цілком достатньо для озеленення міських парків і заміських ділянок.

На полях розсадника постійно знаходиться і дорощується понад 5 000 алейних дерев, що дозволяє виконувати великомасштабні проекти міських і урядових замовників з озеленення територій, враховуючи всі особливості і побажання.

Догляд за садом

Фахівці розплідника Екологічная Країна надають послуги з комплексного догляду за садом.

Догляд за Вашими рослинами виконують висококваліфіковані фахівці-агрономи. Це можуть бути як разові послуги з обрізки дерев і хімічної обробки від шкідників, так і постійні комплексні заходи з догляду за територією. Ми даємо гарантії на свою роботу.

Якщо Ваш сад вже піддався атаці шкідників або хвороб, то вам допоможе послуга по лікуванню і захисту рослин.

Всю інформацію по послугах розсадника ЕКО-КРАЇНА Ви можете уточнити по телефону+38 (097) 889-58-36.