Рослини
Меню
Вхід / Реєстрація Авторизуйтесь будь ласка
Посадка плодових саджанців з ВКС з добривом Еко-Країна

Посадка плодових саджанців з ВКС з добривом Еко-Країна

Інструкція висадки плодових саджанців з відкритою кореневою системою з добривом Еко-Країна:

  1. Вибране місце для посадки дерева очистіть і викопайте посадкову яму так, щоб по розміру вона була більшою на 20-30 см за коріння. Обов’язково відкладіть окремо верхній родючий шар землі!!!
  2. Внутрішню поверхню ями добре розрихліть, можна насипати трохи піску або гравію в якості дренажу, і добре пролийте водою.
  3. Коли вода вбереться, висипаємо пакетик добрив Еко-Країна і розміщуємо саджанець таким чином, щоб місце щеплення було вище рівня землі, а прикорнева шийка в результаті була накрита. Повертаємо рослину так, щоб місце щеплення «дивилось» на південь.
  4. Далі потрібно акуратно засипати посадкову яму. ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: земля засипається в зворотньому порядку, тобто на дно насипається верхній родючий шар, який ви відклали окремо при викопуванні ями, а зверху – землю з дна.
  5. Повторно поливаємо, і злегка утрамбовуємо землю навколо саджанця. Молоде деревце бажано прив’язати до опори, щоб воно росло рівно. При цьому слід використовувати кембрик або складену в декілька шарів грубу тканину. Головне щоб матеріал підв’язки не травмував і не пошкоджував кору саджанця.
  6. Далі нe зaбувайте добре поливати саджанець, поки він як слід не укріпиться.

Коментарів немає

Додати коментар
Фільтри
Категорії
Статус товару
Ціна
грн. -
Тип кориневої системи
Сезон відправки
Кошик