Рослини
Меню
Вхід / Реєстрація Авторизуйтесь будь ласка
Правила посадки троянд від ЕКО-КРАЇНА

Правила посадки троянд від ЕКО-КРАЇНА

Процес посадки троянд завжди починається з правильного вибору посадкового матеріалу. Кущ має бути міцним, з гарною кореневою системою. Оптимальним вибором завжди рахується покупка щеплених троянд, оскільки вони набагато сильніші і витриваліші за черенкованні.

Потрібно звернути увагу, щоб саджанець не був пересушеним. Для цього оглядаєте кору на пагонах, вона має бути гладкою зеленою, і ніяк не зморшкуватою. Корінь також перевіряється на життєздатність і свіжість – нігтем акуратно царапніть поверхню основного кореня, якщо там біленьке – це добре, а якщо потемніло або зовсім жовте, то це погана ознака.

Після покупки і до безпосередньої висадки не варто довго тримати саджанці. Можна перед посадкою поставити коріння в відро з водою на 1-2 години, але не більше. В воду можна додати біо-препарат для зняття стресу і кращого вкорінення рослини, наприклад Корневин або його аналоги. Найстрашніше для саджанця це пересушування або вимокання. Оптимально потримати до посадки корінь обгорнутим мокрою ганчіркою і зверху поліетиленовим пакетом.

Інструкція по посадці троянд

Процес посадки троянди:

  1. Яма копається з запасом мінімум в 20 см. Всередині пухка земля заливається водою (1 відро).
  2. Після поглинання води, опускаєте троянду в яму, на рівні щеплення (орієнтир пеньок) і засинаєте землею (спочатку верхнім більш родючим шаром, а потім тією землею, яка була викопана глибше).
  3. Ще раз поливаєте і після цього формуєте з землі пристовбурні кола для подальшого зручного догляду.

Надалі слідкуєте за тим, щоб не з’явилися з-під землі втечі шипшини. Якщо помітите їх, трохи розгребіть землю, до того місця на корені, звідки ця втеча бере початок, і обріжте його якомога ближче до кореня.

На зиму, з настанням перших заморозків, троянду необхідно підгорнути горбком землі висотою 20-25 см. А навесні, коли морози припиняться і з’являться перші бруньки, відкриєте троянду до початкового рівня. І відріже верхні частини пагонів, які подмерзли. Їх буде видно по кольору: здорові живі пагони зелені з бруньками, а відмерші – темні і без бруньок.

Коментарів немає

Додати коментар
Фільтри
Категорії
Статус товару
Ціна
грн. -
Тип кориневої системи
Сезон відправки
Кошик