Рослини
Меню
Вхід / Реєстрація Авторизуйтесь будь ласка
Рослини для живоплотів від ЕКО-КРАЇНА

Рослини для живоплотів від ЕКО-КРАЇНА

Жива огорожа не тільки служить прикрасою ділянки, а й виконує цілий ряд корисних функцій. Рослини для живоплоту потрібно підбирати з розумом. Адже саме від цього буде залежати зовнішній вигляд вашої зеленої огорожі і якого вона зажадає догляду.

Живоплоти формують з дерев і чагарників як листяних, так і хвойних порід. Відповідні для цієї мети види повинні мати здатність переносити регулярну стрижку, закладати велику кількість додаткових бруньок, що дають нові пагони, створювати густу листову поверхню, відрізнятися декоративністю листя (красивим забарвленням, блискучою поверхнею листових пластинок, збереженням зеленого кольору до пізньої осені або його ефектною осінньою зміною).

Оптимально для формування живоплотів підходять:

Бірючина. Добре підходить для формування живоплоту. Під час стрижки куща можна проявити фантазію по-максимуму: підстригти рослину під сферу, куб, вільну фігуру або класичний бордюр.  Після обрізки культури вийде щільна зелена стіна або дивовижна фігура будь-якої форми.

Бірючина в каталозі ЕКО-КРАЇНА 

Спірея. Квітуча жива огорожа виглядає доволі декоративно. Високорослі  кущі з пишними рожево-ліловими квітами із запашним запахом – справжня мрія ландшафтного дизайнера. Спірея цвіте все літо, а якщо її регулярно стригти, квіти розцвітають густішими і пишнішими.

Спірея в каталозі ЕКО-КРАЇНА 

Пухироплідник. Швидко зростаючий листопадний чагарник кулястої форми з численними прямими основними пагонами. Пагони яскраво-коричневі, часто вигнуті. Листя буває різних відтінків, і часто восени міняє своє забарвлення.

Пухироплідник в каталозі ЕКО-КРАЇНА 

Дерен. Декоративний, листяний чагарник висотою 2-3м має широку округлу форму крони, з безліччю вертикальних дуже декоративних особливо взимку пагонів, супротивно розташованими світло-зеленими, ланцетними листками і жовто-білими щитковидні суцвіття в травні. Головні переваги –  невибагливість, морозостійкість.

Дерен в каталозі ЕКО-КРАЇНА 

Барбарис. Його цінують за декоративність і густоту гілок для створення непрохідних зелених стін. Його гарні листи з червонуватим відливом ефектно виділяються на загальному тлі рослинності.

Барбарис в каталозі ЕКО-КРАЇНА 

Туя. Цей вічнозелений швидко зростаючий кущ часто становить основу живих огорож саду. Вічнозелену рослину для живоплоту вибирають нетерплячі садівники. За рік туя виростає до 30 см, а зелений паркан виходить щільним, красивим, затримує сніг і вітер.

Туя в каталозі ЕКО-КРАЇНА 

Самшит. Тіньовитривала багаторічна рослина. З її крони легко можна формувати будь-яку фігуру — стрункий прямокутник, куб, хвилі, коло. Вихованець швидко зростає. Як і інші вічнозелені рослини для живоплоту, самшит красується соковитим вбранням весь рік.

Самшит в каталозі ЕКО-КРАЇНА 

Тепер ви знаєте, які рослини для живоплоту потрібні і як за допомогою них створити красиві живі стіни для розділу простору, підкреслення архітектури будов та створення ландшафтного масиву.

Коментарів немає

Додати коментар
Фільтри
Категорії
Статус товару
Ціна
грн. -
Тип кориневої системи
Сезон відправки
Кошик