Рослини
Меню
Вхід / Реєстрація Авторизуйтесь будь ласка
Рослини від ЕКО-КРАЇНА для щастя і задоволення

Рослини від ЕКО-КРАЇНА для щастя і задоволення

Вчені підтвердили той факт, що рослини навколо нас позитивно впливають на вироблення гормонів щастя…

Ендорфіни – це, мабуть, найвідоміші гормони щастя і задоволення. Вони роблять наше життя веселіше, радісніше, тримають нас в піднесеному настрої. При достатній кількості ендорфінів йде стан тривоги, зменшується стрес, притупляється біль, регулюється кровоносний тиск, прискорюються процеси розумової діяльності. Ендорфіни допомагають боротися з депресією, знімають стан хронічної втоми.

Знижує вироблення гормонів нераціональний розподіл режиму праці та відпочинку, інфекційні захворювання, фізичне та емоційне вигорання, слабкий імунітет, психічні порушення.

Найчастіше вироблення ендорфінів стимулюється вживанням деяких продуктів: бананів, шоколаду, апельсинів, винограду, полуниці. Однак вченими підтверджено і той факт, що рослини навколо нас також позитивно впливають на вироблення гормонів щастя. Які ж з рослин краще всього піднімають настрій?

Команда ЕКО-КРАЇНА впевнена, що прекрасно з задачою вироблення ендорфінів справляються всі рослини, адже кожна з них привносить в наше життя нотку краси і радості. І це особливо проявляється весною, під час цвітіння, а тому приведемо коротко огляд красивоквітучих веснянних рослин, які обов’язково зроблять вас більш щасливими в цей непростий час.

Весна – час цвітіння сакури. Ці, на перший погляд, дрібні, простенькі і непоказні квіти, далекі родичі нашої вишні, розквітаючи в загальній і буйній масі, представляють собою неймовірно красиву картину. Природа буквально потопає в морі квітів всіх відтінків рожевого, і сьогодні таку картину кожний може зробити в себе в саду, а не тільки подивитись в ботанічному саду або парку, чи тим більше в Японії.

Пишне цвітіння мигдалю являє собою настільки чарівне видовище, що нікого не може залишити байдужим. Біло-рожева хмара, яка огортає ранньою весною ще не опушені листям гілки на тлі яскраво-блакитного весняного неба, не може не радувати око і не робити оточующих більш щасливими.

Магнолія – це дуже гарна і декоративна квітка, її знають і люблять у всьому світі. Магнолії заворожують своїм вишуканим, елегантним і неймовірно красивим цвітінням. Бутони можуть бути великими і дрібними, ніжними і насиченими, адже в світі існує близько 125 різновидів цієї рослини.

Дуже красивий і ароматно квітучий бузок. Ця рослина улюбленець садівників всього світу. Селекціонери отримали велику кількість сортів з білими, рожевими, бузковими, червоними, бородовими і навіть жовтими квітками, які бувають як простими, так і махровими. Продовжити цвітіння бузку в саду можна, якщо посадити кілька його видів.

Дуже багато хто любить час, коли цвіте черемха. Найвідоміші у нас черемха звичайна і віргінська. Це дерево або великий чагарник висотою до 15 метрів. Ніжні білі квітки зібрані в кисті, їх запаморочливий аромат розноситься далеко по околицях.

Барбариси – недооціненні рослини для озеленення наших садів і міських парків. Серед них є і великі чагарники висотою до трьох метрів, і справжні карлики розміром до 30-40 см (барбарис Тунберга), і зі звичайними зеленими листками, і форми з яскраво-жовтими або бордовими. Але всі вони розпускають в травні жовті квітки, зібрані в суцвіття. Особливо яскраве враження справляє цвітіння краснолистних видів.

В другій половині весни квітнуть рідні нашому серцю глоди. Найпоширеніший у нас вид – глід  ‘Пол Скарлет’ з махровими темно-рожевими квітками, які рясно покривають гілки.

Абсолютно казкове враження справляють квітучі вейгели. На жаль, у нас не буває настільки рясного цвітіння, як в Європі, але укриття на зиму, яке захищає квіткові бруньки, дозволяє домогтися дуже гарного результату.

В останньому місяці весни цвітуть жимолості. Їх квітки, крім своєї ніжної краси, мають тонкий приємний аромат, а деякі види є ще й медоносами.

Калина гордовина розпускає в кінці весни свої білі, зібрані в щитковидні суцвіття, квітки.

Не можна обійти увагою спіреї. Серед них виділяють групу так званих весняноквітучих. До неї належать спірея Ван-Гутта, сіра, ніпонська, аргута, сліволістная, Тунберга і інші. Вони зацвітають в травні-червні.

Розкішне цвітіння серед дерев демонструє каштан. На початку травня після розпускання листя з’являються великі пірамідальні суцвіття білих квіток в рожеву цятку. Цвітіння триває довго, близько 20 днів, причому ця рослина є медоносом і в пору цвітіння працьовиті бджоли в’ються навколо його квіток, наповнюючи сад своїм діловим дзижчанням. Це дерево є одним з найкрасивіших і величних, і просто не може не радувати око кожного.

Весняне цвітіння садів з рослинами від ЕКО-КРАЇНА – це щорічне, але кожного разу по-новому хвилююче свято природи. Це чудо народження, чарівність молодості, захват, трохи п’янкі пахощі квітів. Насолоджуйтесь сповна квітучими садами, і підвищення рівня гормонів щастя і задоволення вам забеpпечене.

Коментарів немає

Додати коментар
Фільтри
Категорії
Статус товару
Ціна
грн. -
Тип кориневої системи
Сезон відправки
Кошик