список самих швидкорослих дерев, з акцентом на те, в яких місцях їх садити

Швидкорослі дерева для озеленення території

Бажаєте щоб дача або сад якомога швидше почали вас радувати пишною зеленню? ЕКО-КРАЇНА підготувала для Вас список самих швидкорослих дерев, з акцентом на те, в яких місцях їх садити краще всього!!!!!

Берези

Всі види берези розкішно виглядають на тлі хвойних дерев; їх можна включити в змішані групи посадок. Вимагаючи сонячного місцеположення, берези не примхливі щодо грунтів, проте погано переносять їх ущільнення і близькість твердих покриттів майданчиків і доріжок.

В’язи

Незважаючи на те, що в’язи і на затінених участках ростуть швидко, найбільш ефектними, потужними і довговічними дерева стають на відкритих сонячних місцях з помірно вологим дренованим грунтом. Гарні в змішаних групах і поодиноко.

Верба

Всі верби люблять світле місце посадки, але до грунтів невимогливі. Якщо на ділянці багато води і світла – це гарант їх бурхливого зростання. Тому верби підійдуть для створення «швидких» живоплотів.

Клен

Завдяки красивому листю, клени ефектно виглядають від весни і до кінця осені. До освітленості і грунтів культура невибаглива, але у вологих місцях уражується борошнистою росою. З кленів можна влаштувати високі і середні формовані живоплоти. Звісно, за густотою листя і декоративністю клен поступається багатьом іншим породам, проте вкрай невибагливий.

Залишити відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *