Рослини
Меню
Вхід / Реєстрація Авторизуйтесь будь ласка
Запашні кущі для саду

Запашні кущі для саду

Сад покликаний не тільки тішити погляд, але і радувати пахощами. Для цього вправні садівники завжди намагалися посадити в саду побільше ароматних рослин. Ось чому в старих «бабусиних» садах росло так багато запашних квітів. Вони не тільки відрізняються неймовірною красою, але й наповнюють сад вишуканим ароматом, створюючи неповторну атмосферу для прогулянок.

Серед дерев і чагарників теж знайдеться чимало запашних рослин, які можуть стати окрасою будь-якого саду. Підбираючи рослини для пахучого саду, треба обов’язково враховувати терміни їх цвітіння. Адже коли одночасно цвіте безліч запашних рослин, їх аромати змішуються, втрачаючи свій шарм. Та до того ж, суміш запахів в саду у надчутливих людей може викликати запаморочення. Пам’ятаючи про це, можна порадити вибрати кілька рослин-фаворитів, до запахів яких ви особливо небайдужі.

З чагарників, квітучих навесні, особливою популярність відзначається бузок. І не в останню чергу за його тонкий і ніжний запах.

У черемхи запах сильніший, навіть трішки п’янкий. Але і у неї є свої шанувальники. Якщо ви вирішите посадити у себе в саду черемху, врахуйте, що вона є в різних видах, і може виростати до розміру значного дерева.

Любителям пряних ароматів радити посадити карагану. Цю рослину через її невибагливість часто висаджують в місті.

Червень – час цвітіння садового жасмину – чубушника. Різні сорти і різновиди цього чагарнику пахнуть по-різному, але кожен по своєму вносить нотку неймовірного аромату на оточуючу його територію. Звичайно ж не можна не сказати про надзвичайно красиве цвітіння цієї рослини.

Коментарів немає

Додати коментар
Фільтри
Категорії
Статус товару
Ціна
грн. -
Тип кориневої системи
Сезон відправки
Кошик